Versenyeredmények 2018/2019

 

Név Verseny Eredmény Felkészítő
Juhász Dorka 5.c megyei helyesírási verseny 6. hely Iváncsitsné Major Szilvia
Juhász Dorka 5.c Bendegúz anyanyelvi verseny - megyei forduló 2. hely Iváncsitsné Major Szilvia
Lang Noémi 6.a/1 Bendegúz anyanyelvi verseny - megyei forduló 4. hely Kékesiné Bende Ildikó
II. kcs. lányok: Neuperger Adél 5.c, Szegedi Adrienn 4.a, Bohner Zsanett 4.c, Rétházi Fanni 3.c/1, Tóth Maja Málna 3.c/2 megyei mezei futóverseny I. hely testnevelők
Neuperger Adél 5.c megyei mezei futóverseny I. hely Kékesi Zoltán
Szegedi Adrienn 4.a megyei mezei futóverseny II. hely Horváth Mária Magdolna
II. kcs. fiúk: Fehér Csege Márton 4.c, Vajta Márk 3.c/2, Lukács Dominik 4.a, Neidhardt Dávid 4.a, Pohl András 4.c megyei mezei futóverseny V. hely Horváth Mária
III. kcs. lányok: Takaró Nóra 6.c/2, Rácz-Vekerdi Dorka 6.c/1, Keibl Luca 6.c/1, Walter Luca 6.c/1, Bechtel Flóra 6.c/2, Zubán Lilla 5.c megyei mezei futóverseny IV. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
III. kcs. fiúk: Morvai Áron 7.c, Horváth Tamás 6.c/1, Brutyó Bertalan 6.c/1, Fekete Zalán 6.c/2, Racskó Dániel 6.a/1 megyei mezei futóverseny I. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
Morvai Áron 7.c megyei mezei futóverseny I. hely Horváth Mária
IV. kcs. lányok: Czett Lilla 8.c/1, Balogh Sára 8.c/1, Pesti Hanna 8.c/2, Szabó Evelin 7.a/1, Perovics Sára 8.c/2 megyei mezei futóverseny II. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
IV. kcs. fiúk: Bachesz Edvin 7.c, Hock Erik 8.c/1, Neuperger Bálint 8.c/1, Schubert Patrik 7.a/1, Móhr Martin 8.a megyei mezei futóverseny II. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
6.c/1: Czett Péter, Majer Milán, Tóth Maja, Keibl Luca megyei pí kvíz II. hely Auth Szilvia
6.c/2: Takaró Nóra, Pleskonics Botond, Tóth Veronika, Lovas Lilla megyei pí kvíz II. hely Auth Szilvia
Horváth Tamás 6.c/1 megyei pí futás (3,14 km) I. hely Horváth Mária
Papp Anna Gréta 8.c/2 angol nyelvi verseny megyei fordulója 3. helyezés Rácz-Vekerdi Jánosné
Papp Anna Gréta 8.c/2 Kisfaludy angol nyelvi verseny 1. helyezés Rácz-Vekerdi Jánosné
Jakab Zétény Kisfaludy angol nyelvi verseny 3. helyezés Bíróné Rudolf Mária
III. kcs.: Szegedi Adrienn 4.a, Bohner Zsanett 4.c, Stréb Eliza 5.c, Zubán Lilla 5.c, Neuperger Adél 5.c, Szalóki Lili 5.c, Kovács Júlia 6.c/1, Takaró Nóra 6.c/2, D. Mózer Sára 6.c/2 térségi kézilabda II. hely Lőrinczi Attiláné
4.c: Bohner Zsanett, Fehér-Csege Márton, Molnár Marcell, Schmidt Dávid Bolyai Természettudományi Csapatverseny regionális 1. hely + országos döntőbe jutás Faluhelyiné Hock Mária
4.a: Börcsök Brigitta, Neidhardt Dávid, Szabó Vivien, Szegedi Adrienn Bolyai Természettudományi Csapatverseny regionális 5. hely Prell Tímea
6.a/1: Fehér Vivien, Lang Noémi, Neidhardt Bálint, Racskó Dániel Bolyai Természettudományi Csapatverseny regionális 2. hely Prell Tímea
újonc leány: Neuperger Adél 5.c, Fehér Flóra 7.c, Kovács Júlia 6.c/1, Tóth Virág 6.c/1 térségi terematlétika I. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
újonc fiú: Hock Ármin 6.c/2, Fekete Zalán 6.c/2, Brutyó Bertalan 6.c/1, Horváth Tamás 6.c/1 térségi terematlétika II. hely Horváth Mária
újonc fiú: Bácsvánin Dusán 6.a/2, Maul Bence 6.c/2, Kőrösi Krisztofer 6.c/2, Morvai Áron 7.c térségi terematlétika III. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
serdülő leány: Handler Dorina 7.c, Guth Julianna 7.c, Blandl Zsófia 7.c, Molnár Gréta 7.c térségi terematlétika II. hely Horváth Mária
serdülő fiú: Neuperger Bálint 8.c/1, Bachesz Edvin 7.c, Schubert Patrik 7.a/1, Mohr Martin 8.a térségi terematlétika I. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
serdülő fiú: Jónás Bálint 7.c, Mintál Máté 8.c/2, Fockter Csaba 8.a, Treitz Benjamin 7.a/2 térségi terematlétika III. hely Horváth Mária, Lőrinczi Attiláné, Kékesi Zoltán
Hajdú Liliána Szilvia 2.a térségi sakkverseny II. hely (nagyszülő)
IV. kcs. fiúk: Bachesz Edvin 7.c, Bácsvánin Dusán 6.a/2, Breitenstein Bálint 6.c/2, Dóra Bence 7.c, Jónás Bálint 7.c, Mintál Máté 8.c/2, Móhr Martin 8.a, Morvai Áron 7.c, Sallai Bence 7.c, Schochter Bálint 7.c, Schubert Patrik 7.a/1 megyei futsal 1. hely + országos döntőbe jutás Horváth Mária, Kékesi Zoltán
Papp Anna Gréta 8.c/2 területi irodalmi pályázat különdíj Kékesiné Bende Ildikó
Florio Tiziana 8.c/2 megyei német nyelvi verseny 3. helyezett Kreszné Bachesz Rita
Zeitvogel Léna 8.c/2 megyei német nyelvi verseny 5. helyezett Kreszné Bachesz Rita
Pesti Hanna 8.c/2 megyei német nyelvi verseny 6. helyezett Kreszné Bachesz Rita
Sinka Zsóka 6.c/2 térségi asztalitenisz 2. hely (szülő)
Pleskonics Botond 6.c/2 térségi logikai verseny 3. hely Auth Szilvia
IV. kcs. fiúk: Bachesz Edvin 7.c, Bácsvánin Dusán 6.a/2, Breitenstein Bálint 6.c/2, Dóra Bence 7.c, Jónás Bálint 7.c, Mintál Máté 8.c/2, Móhr Martin 8.a, Morvai Áron 7.c, Sallai Bence 7.c, Schochter Bálint 7.c, Schubert Patrik 7.a/1, térségi futsal 2. hely Horváth Mária, Kékesi Zoltán
3.c/2: Péter Nóra, Schäffer Máté, Stréb Dóra, Tóth Maja Málna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 1. hely + országos döntőbe jutás Harmat Helga
5.c: Dukovits Liliána, Hirdi Jázmin, Juhász Dorka, Zubán Lilla Rebeka Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 4. hely Iváncsitsné Major Szilvia
6.c/2: Hock Ármin, Pleskonics Botond, Takaró Nóra, Tóth Anna Alma Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 2. hely Iváncsitsné Major Szilvia
7.c: Bachesz Edvin, Jakab Zétény, Morvai Áron, Simon Eszter Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 5. hely Balogh Teréz
8.c/1: Balogh Sára, Czett Lilla, Gyenes Daniella, Wolf Tamás Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 4. hely Kékesiné Bende Ildikó
8.c/2: Foster Dániel, Papp Anna Gréta, Pesti Hanna, Zeitvogel Léna Zsuzsanna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei 2. hely Kékesiné Bende Ildikó
Heilmann Hédi 4.a megyei légpuska lövészverseny 2. hely (szülő)
6.c/2: Hock Ármin, Pleskonics Botond, Takaró Nóra, Tóth Anna Alma megyei német meseismereti verseny 1. hely Kónya Éva
III. kcs. lánycsapat: Takaró Nóra 6.c/2, Rácz-Vekerdi Dorka 6.c/1, Kovács Júlia 6.c/1 országos duatlon 6. hely Horváth Mária
III. kcs. fiúcsapat: Brutyó Bertalan 6.c/1, Horváth Tamás 6.c/1, Fekete Zalán 6.c/2, Kőrösi Krisztofer 6.c/2 országos duatlon 3. hely Horváth Mária
Brutyó Bertalan 6.c/1 országos duatlon egyéni 4. hely Horváth Mária
IV. kcs. lánycsapat: Czett Lilla 8.c/1, Blandl Zsófia 7.c Pesti Hanna 8.c/2 országos duatlon 9. hely Horváth Mária
IV. kcs. fiúcsapat: Hock Erik 8.c/1, Neuperger Bálint 8.c/1, Vajta Ákos 8.c/2 országos duatlon 6. hely Horváth Mária
3.c/1 csapat: Békési-Trischler Ákos, Dankó Dávid, Kresz Léna, Leib Patrícia Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 5. hely Tok Ibolya
5.c csapat: Dukovits Liliána, Jakab Jázmin, Keibl Flórián, Reitz Ákos Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 4. hely Vésziné Visnyei Ildikó
7.a/2 csapat: Kálmán Bence, Kató Marietta, Kovács Gergő, Strepka Attila Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 5. hely Vésziné Visnyei Ildikó
I. kcs. fiúcsapat: Pál-Auth András 2.a, Schmidt Péter 2.a, Mayer Iván 2.c, Bohner Dávid 1.c, Sághy Kornél 2.c térségi mezei futóverseny 1. hely Auth Szilvia
Pál-Auth András térségi mezei futóverseny egyéni 1. hely Beckné Hartmann Brigitta
II. kcs. lánycsapat: Neuperger Adél 5.c, Bohner Zsanett 4.c, Szegedi Adrienn 4.a, Tóth Maja Málna 3.c/2, Rétházi Fanni 3.c/1 térségi mezei futóverseny 1. hely Horváth Mária
Neuperger Adél 5.c térségi mezei futóverseny egyéni 1. hely Kékesi Zoltán
Bohner Zsanett 4.c térségi mezei futóverseny egyéni 2. hely Horváth Mária
Szegedi Adrienn 4.a térségi mezei futóverseny egyéni 3. hely Horváth Mária
II. kcs. fiúcsapat: Lukács Dominik 4.a, Lukács Adrián 4.a, Vajta Márk 3.c/2, Pohl András 4.c, Németh Donát 5.c térségi mezei futóverseny 2. hely Horváth Mária
III. kcs. lánycsapat: Bechtel Flóra 6.c/2, Rácz-Vekerdi Dorka 6.c/1, Zubán Lilla 5.c, Walter Luca 6.c/1, Keibl Luca 6.c/1 térségi mezei futóverseny 2. hely Horváth Mária
Bechtel Flóra 6.c/2 térségi mezei futóverseny egyéni 3. hely Horváth Mária
III. kcs. fiúcsapat: Morvai Áron 7.c, Horváth Tamás 6.c/1, Brutyó Bertalan 6.c/1, Racskó Dániel 6.a/1, Fekete Zalán 6.c/2 térségi mezei futóverseny 1. hely Horváth Mária
Morvai Áros 7.c térségi mezei futóverseny egyéni 1. hely Horváth Mária
Horváth Tamás 6.c/1 térségi mezei futóverseny egyéni 2. hely Horváth Mária
IV. kcs. lánycsapat: Blandl Zsófia 7.c, Czett Lilla 8.c/1, Szabó Evelin 7.a/1, Guth Julianna 7.c, Pesti Hanna 8.c/2 térségi mezei futóverseny 1. hely Horváth Mária
Blandl Zsófia 7.c térségi mezei futóverseny egyéni 1. hely Horváth Mária
IV. kcs. fiúcsapat: Bachesz Edvin 7.c, Hock Erik 8.c/1, Neuperger Bálint 8.c/1, Schubert Patrik 7.a/1, Mohr Martin 8.a térségi mezei futóverseny 1. hely Horváth Mária
Bachesz Edvin 7.c térségi mezei futóverseny egyéni 1. hely Horváth Mária
Hock Erik 8.c/1 térségi mezei futóverseny egyéni 2. hely Horváth Mária
Rétházi Fanni 3.c/1 térségi atlétika verseny távolugrás: 2. hely Auth Szilvia
Rétházi Fanni 3.c/1 térségi atlétika verseny 40 m: 2. hely Auth Szilvia
Bohner Zsanett 4.c térségi atlétika verseny kislabdahajítás: 1. hely Horváth Mária
Bohner Zsanett 4.c térségi atlétika verseny 200 m: 1. hely Horváth Mária
Szegedi Adrienn 4.a térségi atlétika verseny 600 m: 3. hely Horváth Mária
Szegedi Adrienn 4.a térségi atlétika verseny kislabdahajítás: 3. hely Horváth Mária
Fehér Csege Márton 4.c térségi atlétika verseny kislabdahajítás: 3. hely Horváth Mária
Neuperger Adél 5.c térségi atlétika verseny kislabdahajítás: 1. hely Kékesi Zoltán
Neuperger Adél 5.c térségi atlétika verseny 600 m: 1. hely Kékesi Zoltán
Németh Donát 5.c térségi atlétika verseny 60 m: 1. hely Kékesi Zoltán
Németh Donát 5.c térségi atlétika verseny távolugrás: 3. hely Kékesi Zoltán
Rácz-Vekerdi Dorka 6.c/1 térségi atlétika verseny 800 m: 2. hely Horváth Mária
Takaró Nóra 6.c/2 térségi atlétika verseny kislabdahajítás: 3. hely Horváth Mária
Horváth Tamás 6.c/1 térségi atlétika verseny 60 m: 2. hely Horváth Mária
Horváth Tamás 6.c/1 térségi atlétika verseny 800 m: 2. hely Horváth Mária
Brutyó Bertalan 6.c/1 térségi atlétika verseny távolugrás: 1. hely Horváth Mária
Bohner Zsanett 4.c, Neuperger Adél 5.c, Kovács Júlia 6.c/1, Takaró Nóra 6.c/2 térségi atlétika verseny 4x100 m váltó: 2. hely Horváth Mária
Faludi Márk 3.c/1, Németh Donát 5.c, Vadasy Milán 5.c, Horváth Tamás 6.c/1 térségi atlétika verseny 4x100 m váltó: 1. hely Horváth Mária
II.kcs. lánycsapat: Neuperger Adél 5.c, Bohner Zsanett 4.c, Szegedi Adrienn 4.a megyei duatlon 1. hely Horváth Mária
Neuperger Adél 5.c megyei duatlon egyéni 1. hely Horváth Mária
Bohner Zsanett 4.c megyei duatlon egyéni 2. hely Horváth Mária
Szegedi Adrienn 4.a megyei duatlon egyéni 3. hely Horváth Mária
III. kcs. lánycsapat: Takaró Nóra 6.c/2, Rácz-Vekerdi Dorka 6.c/1, Kovács Júlia 6.c/1, Fehér Flóra 7.c megyei duatlon 2. hely Horváth Mária
Takaró Nóra 6.c/2 megyei duatlon egyéni 4. hely Horváth Mária
Rácz-Vekerdi Dorka 6.c/1 megyei duatlon egyéni 6. hely Horváth Mária
III. kcs. fiúcsapat: Brutyó Bertalan 6.c/1, Horváth Tamás 6.c/1, Fekete Zalán 6.c/2 megyei duatlon 1. hely Horváth Mária
III. kcs. fiúcsapat: Breitenstein Bálint 6.c/2, Kőrösi Krisztofer 6.c/2, Czett Péter 6.c/1 megyei duatlon 3. hely Horváth Mária
III. kcs. fiúcsapat: Hock Ármin 6.c/2, Fehér Péter Jenő 5.c, Bicsár Zalán 6.c/2 megyei duatlon 5. hely Horváth Mária
Brutyó Bertalan 6.c/1 megyei duatlon egyéni 1. hely Horváth Mária
Horváth Tamás 6.c/1 megyei duatlon egyéni 2. hely Horváth Mária
Fekete Zalán 6.c/2 megyei duatlon egyéni 5. hely Horváth Mária
Kőrösi Krisztofer 6.c/2 megyei duatlon egyéni 6. hely Horváth Mária
IV. kcs. lánycsapat: Guth Julianna 7.c, Fekete Sára 8.c/1, Pesti Hanna 8.c/2, Perovics Sára 8.c/2 megyei duatlon 2. hely Horváth Mária
IV. kcs. lánycsapat: Czett Lilla 8.c/1, Arnold Zsanett 8.c/1, Handler Dorina 7.c, Florio Tiziana 8.c/2 megyei duatlon 3. hely Horváth Mária
Czett Lilla 8.c/1 megyei duatlon egyéni 3. hely Horváth Mária
Pesti Hanna 8.c/2 megyei duatlon egyéni 6. hely Horváth Mária
IV. kcs. fiúcsapat: Hock Erik 8.c/1, Neuperger Bálint 8.c/1, Vajta Ákos 8.c/2 megyei duatlon 2. hely Horváth Mária
Hock Erik 8.c/1 megyei duatlon egyéni 2. hely Horváth Mária

 

Versenyeredmények 2017/2018

 

Név Verseny Eredmény Felkészítő
Bohner Zsanett 3.c Kolep térségi atlétika verseny legjobb lány versenyző - kupa Rudolf Diána
Bohner Zsanett 3.c Kolep térségi atlétika verseny kislabdahajítás 1. hely Rudolf Diána
Bohner Zsanett 3.c Kolep térségi atlétika verseny 300 m futás 1. hely Rudolf Diána
Schmidt Péter 1.a Kolep térségi atlétika verseny távolugrás 1. hely Beckné Hartmann Brigitta
Schmidt Péter 1.a Kolep térségi atlétika verseny 40 m futás 2. hely Beckné Hartmann Brigitta
Schmidt Ádám Anton 2.c/1 Kolep térségi atlétika verseny kislabdahajítás 2. hely Auth Szilvia
Vadasy Mirjána 1.c Kolep térségi atlétika verseny 40 m futás 3. hely Auth Szilvia
Sághy Kornél 1.c Kolep térségi atlétika verseny 300 m futás 3. hely Auth Szilvia
Rétházi Fanni 2.c/1 Kolep térségi atlétika verseny 40 m futás 3. hely Auth Szilvia
Pleskonics Botond 5.c/2 Kenguru német nyelvű matematika verseny megyei 1. hely Auth Szilvia
Takaró Nóra 5.c/2 Kenguru német nyelvű matematika verseny megyei 1. hely Auth Szilvia
Hock Ármin 5.c/2 Kenguru német nyelvű matematika verseny megyei 1. hely Auth Szilvia
Maul Bence 5.c/2 Kenguru német nyelvű matematika verseny megyei 2. hely Auth Szilvia
Dukovics Liliána 4.c Kenguru német nyelvű matematika verseny megyei 3. hely Reisz Ildikó
Jakab Jázmin 4.c Kenguru német nyelvű matematika verseny megyei 3. hely Reisz Ildikó
Kőrösi Krisztofer Gábor 5.c/2 "Ki a mester két keréken?" KRESZ verseny megyei 1. hely + országos döntőbe jutás Tok Ibolya
Peti Szabolcs 5.a/1 "Ki a mester két keréken?" KRESZ verseny megyei 2. hely Tok Ibolya
Vörösváczki János 5.a/2 "Ki a mester két keréken?" KRESZ verseny megyei 3. hely Tok Ibolya
III. kcs. fiú: Bachesz Edvin 6.c, Morvai Áron 6.c, Horváth Tamás 5.c/1, Brutyó Bertalan 5.c/1, Sallai Bence 6.c megyei mezei futóverseny országos 8. hely Varga Tamásné, Horváth Mária
IV. kcs.: Schubert Patrik 6.a/1, Móhr Martin 7.a, Szegedi György 7.a, Takaró András 8.c, Kulik Adrián 8.a, Steinbach Dominik 8.a, Ebner Gárbor 8.a térségi labdarúgás I. helyezés Varga Tamásné
III. kcs.: Törzsök Dénes 5.a/2, Jónás Bálint 6.c, Bachesz Edvin 6.c, Morvai Áron 6.c, Sallai Bence 6.c, Dóra Bence 6.c, Maul Dénes 5.c/2, Breitenstein Bálint 5.c/2, Beck Márton 5.c/2 térségi labdarúgás II. helyezés Varga Tamásné
II. kcs.: Dankó Dávid 2.c/1, Keibl Flórián 4.c, Neidhardt Dávid 3.a, Sznopek Ádám 4.c, Dukovits Dominik 4.c, Pap Dániel 4.c, Németh Donát 4.c, Krämer Ádám 4.c, Fehér Péter Jenő 4.c térségi labdarúgás II. helyezés Auth Szilvia
I. kcs.: Dankó Dávid 2.c/1, Jónás Flórián 2.c/2, Orgyán Olivér 2.c/1, Pintér Réka 2.c/1, Faludi Márk 2.c/1, D. Mózer András 2.c/1, Schäffer Máté 2.c/2, Szabó Bendegúz 2.c/2, Békési-Trischler Ákos 2.c/1, Fehér Csege Márton 3.c térségi labdarúgás III. helyezés Auth Szilvia
II. kcs. lány: Neuperger Adél 4.c, Kovács Júlia 5.c/1, Szegedi Adrienn 3.a, Szabó Vivien 3.a, Tóth Anna Alma 5.c/2 megyei mezei futóverseny 1. hely + országos döntőbe jutás Auth Szilvia, Rudolf Diána
Neuperger Adél 4.c megyei mezei futóverseny 3. hely + országos döntőbe jutás Auth Szilvia
II. kcs. fiú: Fehér Péter Jenő 4.c, Hock Ármin 5.c/2, Kőrösi Krisztofer 5.c/2, Lukács Dominik megyei mezei futóverseny 4. hely Auth Szilvia, Rudolf Diána
Fehér Péter Jenő 4.c megyei mezei futóverseny 4. hely + országos döntőbe jutás Auth Szilvia
III. kcs. lány: Blandl Zsófia 6.c, Rácz-Vekerdi Dorka 5.c/1, Czett Lilla 7.c/1, Bechtel Flóra 5.c/2 megyei mezei futóverseny 2. hely + országos döntőbe jutás Varga Tamásné, Horváth Mária
Blandl Zsófia 6.c megyei mezei futóverseny 3. hely + országos döntőbe jutás Varga Tamásné
III. kcs. fiú: Bachesz Edvin 6.c, Morvai Áron 6.c, Horváth Tamás 5.c/1, Brutyó Bertalan 5.c/1, Sallai Bence 6.c megyei mezei futóverseny 1. hely + országos döntőbe jutás Varga Tamásné, Horváth Mária
Bachesz Edvin 6.c megyei mezei futóverseny 1. hely + országos döntőbe jutás Varga Tamásné
IV. kcs. lány: Tóth Lili 8.c, Balogh Sára 7.c/1, Bayer Kata 8.c, Schmidt Kata 8.c, Englert Ivett 8.c megyei mezei futóverseny 3. hely Varga Tamásné
IV. kcs. fiú: Hock Erik 7.c/1, Móhr Martin 7.a, Szegedi György 7.a, Schubert Patrik 6.a/1, Reitz Gergő 8.c megyei mezei futóverseny 5. hely Varga Tamásné, Kékesi Zoltán
Juhász Dorka 4.c Bendegúz Akadémia Nyelvész Versenye megyei 1. hely Reisz Ildikó
Pleskonics Botond 5.c/2 Bendegúz Akadémia Nyelvész Versenye megyei 3. hely Iváncsitsné Major Szilvia
Mezei Adél Anna 8.c Bendegúz Akadémia Nyelvész Versenye megyei 3. hely Kékesiné Bende Ildikó
Papp Anna Gréta 7.c/2 Bendegúz Akadémia Nyelvész Versenye megyei 3. hely Kékesiné Bende Ildikó
3.c csapat: Bohner Zsanett, Katona Lili, Molnár Marcell, Schmidt Dávid Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos 9. helyezés Prell Tímea
7.c/2 csapata: Florio Tiziana, Pesti Hanna, Wolf Tamás Kisfaludy Napok német csapatverseny I. helyezés Kónya Éva, Kreszné Bachesz Rita
Gyarmati István 7.a Térségi Komplex Tanulmányi Verseny informatika egyéni III. helyezett Beck Veronika
Uzsoki Elizabet 6.a/2 és Gyarmati István 7.a Térségi Komplex Tanulmányi Verseny csapatban III. helyezett Beck Veronika
Pohl András megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott Faluhelyiné Hock Mária
Stréb Dóra 2.c/2 megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott Harmat Helga
Schäffer Máté 2.c/2 megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott Harmat Helga
Szugfill Eliza 2.c/1 megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott Abainé Hohmann Mária
Kresz Léna 2.c/1 megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott Abainé Hohmann Mária
Édelmann Ákos 1.c megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott Faluhelyi Bianka
3.c csapat: Bohner Zsanett, Katona Lili, Molnár Marcell, Schmidt Dávid Bolyai Természettudományi Csapatverseny Baranya/Somogy/Tolna/Zala megyei 1. hely + országos döntőbe jutás Prell Tímea
3.a csapat: Neidhardt Dávid, Szabó Vivien, Takács Laura, Tarr Nelli Bolyai Természettudományi Csapatverseny Baranya/Somogy/Tolna/Zala megyei 5. hely Erbné Merkler Csilla
Pesti Janka 5.c/1 térségi német népdaléneklési verseny kitüntetéses arany minősítés Gayerné Ferencz Mária
Gayer Felícia 5.c/1 térségi német népdaléneklési verseny arany minősítés Gayerné Ferencz Mária
Kékkői Katalin Kitti 6.c térségi német népdaléneklési verseny arany minősítés Gayerné Ferencz Mária
IV. kcs.: Schubert Patrik 6.a/1, Takaró András 8.c, Steinbach Dominik 8.a, Balog Krisztián 8.a, Ebner Gábor 8.a, Foster Dániel 7.c/2, Móhr Martin 7.a, Szegedi György 7.a, Bachesz Edvin 6.c, Morvai Áron 6.c térségi futsal 2. helyezés Varga Tamásné
5.c/2 csapat: Hock Ármin, Maul Bence, Pleskonics Botond, Takaró Nóra Német mesefelismerő verseny 1. helyezés Kónya Éva
7.c/2 csapat: Foster Dániel, Papp Anna Gréta, Pesti Hanna, Zeitvogel Léna Zsuzsanna Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Baranya/Somogy/Tolna megyei 2. hely Kékesiné Bende Ildikó
6.c csapat: Bachesz Edvin, Jakab Zétény, Morvai Áron, Simon Eszter Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Baranya/Somogy/Tolna megyei 3. hely Balogh Teréz
8.c csapat: Brutyó Barnabás, Ladányi Bendegúz, Szabó Attila, Szabó Péter Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 3. hely Vésziné Visnyei Ildikó
5.c/2 csapat: Hock Ármin, Maul Bence, Pleskonics Botond, Takaró Nóra Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 4. hely Auth Szilvia
5.a/1 csapat: Lang Noémi, Neidhardt Bálint, Peti Szabolcs, Racskó Dániel Bolyai Matematika Csapatverseny megyei 5. hely Schmidtné Király Mária
III. kcs. lány csapat: Czett Lilla 7.c/1, Rácz-Vekerdi Dorka 5.c/1, Takaró Nóra 5.c/2 orzságos duatlon IV. helyezés Varga Tamásné
Horváth Tamás 5.c/1 országos duatlon 8. hely Varga Tamásné
Brutyó Bertalan 5.c/1 országos duatlon 10. hely Varga Tamásné
Tóth Lili 8.c országos duatlon 6. hely Varga Tamásné
IV. kcs. lány csapat: Tóth Lili 8.c, Bayer Kata 8.c, Schmidt Kata 8.c országos duatlon IV. helyezés Varga Tamásné
IV. kcs. fiú csapat: Reitz Gergő 8.c, Pfeil Bence 8.c, Brutyó Barnabás 8.c, Neuperger Bálint 7.c/1 országos duatlon VIII. helyezés Varga Tamásné
Bohner Zsanett 3.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny kislabdahajítás 1. hely Rudolf Diána
Bohner Zsanett 3.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 200 m síkfutás 1. hely Rudolf Diána
Rétházi Fanni 2.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny távolugrás 2. hely Auth Szilvia
Tóth Maja Málna 2.c/2 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny távolugrás 3. hely Rudolf Diána
Rétházi Fanni 2.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 40 m síkfutás 3. hely Auth Szilvia
Vajta Márk 2.c/2 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny távolugrás 1. hely Rudolf Diána
Faludi Márk 2.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 40 m síkfutás 2. hely Auth Szilvia
Faludi Márk 2.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny kislabdahajítás 2. hely Auth Szilvia
Vajta Márk 2.c/2 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 200 m síkfutás 3. hely Rudolf Diána
Neuperger Adél 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny kislabdahajítás 1. hely Auth Szilvia
Neuperger Adél 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 200 m síkfutás 1. hely Auth Szilvia
Németh Donát 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 40 m síkfutás 1. hely Auth Szilvia
Tolnai Áron 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny távolugrás 3. hely Auth Szilvia
Tolnai Áron 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny kislabdahajítás 3. hely Auth Szilvia
Fehér Péter Jenő 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 600 m síkfutás 3. hely Auth Szilvia
Kovács Júlia 5.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 600 m síkfutás 3. hely Horváth Mária
Rácz-Vekerdi Dorka 5.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 600 m síkfutás 1. hely + kupa Horváth Mária
Horváth Tamás 5.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 800 m síkfutás 1. hely + kupa Horváth Mária
Horváth Tamás 5.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 60 m síkfutás 1. hely Horváth Mária
Brutyó Bertalan 5.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 800 m síkfutás 2. hely Horváth Mária
Brutyó Bertalan 5.c/1 Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny távolugrás 3. hely Horváth Mária
Bachesz Edvin 6.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny kislabdahajítás 1. hely + kupa Varga Tamásné
Bachesz Edvin 6.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 800 m síkfutás 2. hely Varga Tamásné
Iskolaváltó: Bachesz Edvin 6.c, Horváth Tamás 5.c/1, Hock Ármin 5.c/2, Németh Donát 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 4x100 m futás 2. hely Hováth Mária
Iskolaváltó: Handler Dorina 6.c, Rácz-Vekerdi Dorka 5.c/1, Kovács Júlia 5.c/1, Neuperger Adél 4.c Predács-Bokodi Atlétika Emlékverseny 4x100 m futás 3. hely Horváth Mária
Kovács Júlia 5.c/1 megyei duatlon I. helyezés Varga Tamásné
Czett Lilla 7.c/1 megyei duatlon II. helyezés Varga Tamásné
Rácz-Vekerdi Dorka 5.c/1 megyei duatlon III. helyezés Varga Tamásné
III. kcs. lány csapat: Czett Lilla 7.c/1, Rácz-Vekerdi Dorka 5.c/1, Takaró Nóra 5.c/2 megyei duatlon I. helyezés Varga Tamásné
Brutyó Bertalan 5.c/1 megyei duatlon II. helyezés Varga Tamásné
Horváth Tamás 5.c/1 megyei duatlon III. helyezés Varga Tamásné
Tóth Lili 8.c megyei duatlon I. helyezés Varga Tamásné
Bayer Kata 8.c megyei duatlon II. helyezés Varga Tamásné
IV. kcs. lány csapat: Tóth Lili 8.c, Bayer Kata 8.c, Schmidt Kata 8.c megyei duatlon I. helyezés Varga Tamásné
IV. kcs. fiú csapat: Reitz Gergő 8.c, Pfeil Bence 8.c, Brutyó Barnabás 8.c, Neuperger Bálint 7.c/1 megyei duatlon II. helyezés Varga Tamásné

 

Versenyeredmények 2016/2017

 

Név Verseny Eredmény
5.c csapata: Jakab Zétény, Simon Eszter, Wehring Mátyás VUK Jahreswettbewerb országos 4. hely
Bohner Zsanett 2.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny legjobb lány versenyző - kupa
Bohner Zsanett 2.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - kislabdahajítás 1. hely
Bohner Zsanett 2.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - 300m 1. hely
Rétházi Fanni 1.c/1 Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - távolugrás 1. hely
Rétházi Fanni 1.c/1 Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - 300m 3. hely
Vajta Márk 1.c/2 Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - 300m 2. hely
Vajta Márk 1.c/2 Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - távolugrás 2. hely
Fehér Csege Márton 2.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - kislabdahajítás 3. hely
Neuperger Adél 3.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny legjobb lány versenyző - kupa
Neuperger Adél 3.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - kislabdahajítás 1. hely
Neuperger Adél 3.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - 300m 1. hely
Németh Donát 3.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - 60 m 1. hely
Németh Donát 3.c Kolep Gyula atlétikai emlékverseny - távolugrás 3. hely
Misku Vivien Virág 5.a/2 "Ki a mester két keréken" KRESZ verseny - megyei forduló 2. hely
Kálmán Bence 5.a/2 "Ki a mester két keréken" KRESZ verseny - megyei forduló 3. hely
Simon Zsanett 7.b, Fehér-Steler Krisztián 7.b, Mester Dávid 7.b Gép-Ésszel Baranyában 2. helyezés
Pleskonics Botond 4.c/2 Janikovszky Éva meseíró pályázat 3. helyezés
IV. kcs. lány: Horbach Valerie 8.c, Kemény Hanna 8.c, Morvai Laura 8.c, Werner Zita 8.c országos atlétika verseny 4x600m III. helyezés
Szugfill Eliza 1.c/1 országos német nyelvű vers- és prózamondó verseny Mundart kategóriában 1. hely
Papp Anna Gréta 6.c/2 Bendegúz irodalom verseny országos döntője 8. helyezés
IV. kcs. lány: Horbach Valerie 8.c, Kemény Hanna 8.c, Morvai Laura 8.c, Werner Zita 8.c megyei atlétika verseny 4x600m I. helyezés
II. kcs. fiú: Horváth Tamás 4.c/1, Bácsvánin Dusán 4.c/2, Morvai Áron 5.c, Brutyó Bertalan 4.c/1, Breitenstein Bálint 4.c/2, Fehér Péter Jenő 3.c megyei atlétika verseny II. helyezés
Horváth Tamás 4.c/1 megyei atlétika verseny III. helyezés
Simon Zsanett 7.b Teleki Pál megyei földrajz verseny 6. helyezett
Sebestyén Botond 8.c Teleki Pál megyei földrajz verseny 6. helyezett
Pesti Hanna 6.c/2 Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny különdíj
Pesti Hanna 6.c/2 Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny különdíj
Pleskonics Botond 4.c/2 Bendegúz irodalom verseny megyei fordulója 1. helyezés + országos döntőbe jutás
Papp Anna Gréta 6.c/2 Bendegúz irodalom verseny megyei fordulója 1. helyezés + országos döntőbe jutás
Foster Dániel 6.c/2 Bendegúz irodalom verseny megyei fordulója 3. helyezés
Papp Anna Gréta 6.c/2 Bendegúz történelmi verseny megyei fordulója 3. helyezés
Papp Anna Gréta 6.c/2 Bendegúz anyanyelvi verseny megyei fordulója 5. helyezés
I. kcs. lány: Neuperger Adél 3.c, Bohner Zsanett 2.c, Szegedi Adrienn 2.a, Széll Julianna 3.c, Horváth Flóra 2.c, Tóth Maja Málna 1.c/2 térségi atlétika verseny I. helyezés
Neuperger Adél 3.c térségi atlétika verseny I. helyezés
I. kcs. fiú: Németh Donát 3.c, Baráti Botond 2.c, Neidhardt Dávid 2.a, Buspach Zsombor 2.c, Pohl András 2.c, Fehér Csege Máron 2.c térségi atlétika verseny III. helyezés
Németh Donát 3.c térségi atlétika verseny I. helyezés
II. kcs. lány: Takaró Nóra 4.c/2, Fehér Flóra 5.c, Rácz-Vekerdi Dorka 4.c/1, Tóth Maja 4.c/1, Pesti Janka 4.c/1, D. Mózer Sára 4.c/2 térségi atlétika verseny II. helyezés
I. kcs. Dankó Dávid 1.c/1, Buspach Zsombor 2.c, Pohl András 2.c, Németh Donát 3.c, Neidhardt Dávid 2.a, Ferencz Martin 2.c, Orgyán Olivér 1.a, D. Mózer András 1.c/1, Fehér Csege Máron 2.c, Evetovics Botond 2.a megyei labdarúgó döntő II. helyezés
II. kcs. Törzsök Dénes 4.a, Neidhardt Bálint 4.a, Maul Bence 4.c/2, Breitenstein Bálint 4.c/2, Beck Márton 4.c/2, Fehér Péter Jenő 3.c, Morvai Áron 5.c, Keibl Flórián 3.c, Peti Szabolcs 4.a, Czett Péter 4.c/1, Majer Milán 4.c/1, Bácsvánin Dusán 4.c/2 megyei labdarúgó döntő II. helyezés
IV. kcs. Schubert Patrik 5.a/1, Beck Áron 8.c, Füredi Krisztián 8.c, László Kevin 8.a, Móhr Martin 6.a, Berecz Olivér 6.c/1, Steinbach Dominik 7.a, Takács Botond 8.c megyei labdarúgó döntő IV. helyezés
Heilmann Hédi 2.a megyei német népdaléneklési verseny ezüst minősítés
Orgyán Noémi 4.c/1 megyei német népdaléneklési verseny ezüst minősítés
II. kcs. fiú: Morvai Áron 5.c, Horváth Tamás 4.c/1, Brutyó Bertalan 4.c/1, Majer Milán 4.c/1, Bácsvánin Dusán 4.c/2 országos mezei futóverseny IV. helyezés
Morvai Áron 5.c országos mezei futóverseny VI. helyezés
Maul Bence 4.c/2 Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny - német nyelven 3. hely
Pleskonics Botond 4.c/2 Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny - német nyelven 3. hely
Takaró Nóra 4.c/2 Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny - német nyelven 3. hely
II. kcs. lány: Kovács Júlia 4.c/1, Rácz-Vekerdi Dorka 4.c/1, Tóth Maja Sára 4.c/1, Takaró Nóra 4.c/2, Pesti Janka 4.c/1 megyei mezei futóverseny II. helyezés + országos döntőbe jutás
Kovács Júlia 4.c/1 megyei mezei futóverseny II. helyezés + országos döntőbe jutás
II. kcs. fiú: Morvai Áron 5.c, Horváth Tamás 4.c/1, Brutyó Bertalan 4.c/1, Majer Milán 4.c/1, Bácsvánin Dusán 4.c/2 megyei mezei futóverseny I. helyezés + országos döntőbe jutás
Morvai Áron 5.c megyei mezei futóverseny I. helyezés + országos döntőbe jutás
Horváth Tamás 4.c/1 megyei mezei futóverseny IV. helyezés + országos döntőbe jutás
III. kcs. fiú: Bachesz Edvin 5.c, Hock Erik 6.c/1, Neuperger Bálint 6.c/1, Berecz Olivér 6.c/1, Móhr Martin 6.a megyei mezei futóverseny I. helyezés + országos döntőbe jutás
IV. kcs. lány: Tóth Lili 7.c, Morvai Laura 8.c, Bayer Kata 7.c, Horbach Valerie 8.c megyei mezei futóverseny I. helyezés + országos döntőbe jutás
I. kcs. Dankó Dávid 1.c/1, Buspach Zsombor 2.c, Pohl András 2.c, Németh Donát 3.c, Neidhardt Dávid 2.a, Ferencz Martin 2.c, Orgyán Olivér 1.a, D. Mózer András 1.c/1, Fehér Csege Máron 2.c, Evetovics Botond 2.a térségi labdarúgó döntő I. helyezés
II. kcs. Törzsök Dénes 4.a, Neidhardt Bálint 4.a, Maul Bence 4.c/2, Breitenstein Bálint 4.c/2, Beck Márton 4.c/2, Fehér Péter Jenő 3.c, Morvai Áron 5.c, Keibl Flórián 3.c, Peti Szabolcs 4.a, Czett Péter 4.c/1, Majer Milán 4.c/1, Bácsvánin Dusán 4.c/2 térségi labdarúgó döntő I. helyezés
III. kcs. Schubert Patrik 5.a/1, Morvai Áron 5.c, Bachesz Edvin 5.c, Füredi Kristóf 5.c, Dóra Bence 5.c, Jónás Bálint 5.c, Tárnoky Péter 6.c/2, Takaró András 7.c, Móhr Martin 6.a, Berecz Olivér 6.c/1, Mintál Máté 6.c/2, Sallai Bence 5.c, Foster Dániel 6.c/2 térségi labdarúgó döntő II. helyezés
IV. kcs. Schubert Patrik 5.a/1, Beck Áron 8.c, Füredi Krisztián 8.c, László Kevin 8.a, Móhr Martin 6.a, Berecz Olivér 6.c/1, Steinbach Dominik 7.a, Ebner Gábor 7.a térségi labdarúgó döntő I. helyezés
I. kcs. lány: Neuperger Adél 3.c, Bohner Zsanett 2.c, Szegedi Adrienn 2.a, Tóth Maja Málna 1.c/2, Horváth Flóra 2.c térségi mezei futóverseny I. helyezés
Neuperger Adél 3.c térségi mezei futóverseny I. helyezés
Bohner Zsanett 2.c térségi mezei futóverseny III. helyezés
I. kcs. fiú: Neidhardt Dávid 2.a, Vajta Márk 1.c/2, Lukács Dominik 2.a, Németh Donát 3.c, Fehér Csege Márton 2.c térségi mezei futóverseny II. helyezés
III. kcs. lány: Blandl Zsófia 5.c, Balogh Sára 6.c/1, Kemény Flóra 5.c, Pesti Hanna 6.c/2, Szabó Dóra 5.a/1 térségi mezei futóverseny III. helyezés
Papp Anna Gréta 6.c/2 Bendegúz Anyanyelvi Verseny - megyei forduló 5. helyezés
Weisz Róbert 8.c Kisfaludy Napok - angol verseny I. helyezés
Käsz Tamás 7.c Kisfaludy Napok - angol verseny III. helyezés
Bayer Kata (7.c), Göcsei Noémi (8.a), Kollár Dorka (8.a) Kisfaludy Napok - olvasottsági csapatverseny II. helyezés
Illuminatysasok (5.a/1): Szabó Dóra, Kollár Petra, Németh Kendra, Szabó Evelin Bolyai Természettudományi Csapatverseny Regionális Döntő 1. helyezés + országos döntőbe jutás
Szugfill Eliza 1.c/1 megyei német nemz. vers- és prózamondó verseny - nyeljárás kat. országos döntőbe jutott
Wágner Ádám 1.a megyei német nemz. vers- és prózamondó verseny - nyeljárás kat. országos döntőbe jutott
Pohl András 2.c megyei német nemz. vers- és prózamondó verseny - nyeljárás kat. országos döntőbe jutott
Rácz-Vekerdi Jonatán 8.c országos történelmi verseny megyei fordulóján 4. helyezés
5.c csapata: Bachesz Edvin, Grób Ella, Kemény Flóra, Maul Hanna megyei meseverseny 3. helyezett
6.c/1 csapata: Beck Dávid, Jahn Julia, Majer Sára, Wolf Tamás megyei meseverseny 1. helyezett
II. kcs. lány csapat: Rácz-Vekerdi Dorka (4.c1), Takaró Nóra (4.c2), Fehér Flóra (5.c) megyei duatlon I. helyezés
Rácz-Vekerdi Dorka (4.c1) megyei duatlon egyéni 1. helyezés
Takaró Nóra (4.c2) megyei duatlon egyéni 3. helyezés
III. kcs. lány csapat: Kemény Flóra (5.c), Guth Julianna (5.c), Czett Lilla (6.c1) megyei duatlon I. helyezés
IV. kcs. lány csapat: Morvai Laura (8.c), Tóth Lili (7.c), Werner Zita (8.c), Horbach Valerie (8.c) megyei duatlon I. helyezés
IV. kcs. fiú csapat: Fekete Bálint (8.c), Brutyó Barnabás (7.c), Reitz Gergő (7.c) megyei duatlon II. helyezés

 

Versenyeredmények 2015/2016

 

Név Verseny Eredmény
Pleskonics Botond 3.c2 A tenger titkai című írópályázat 3. helyezés
Majer Sára és Czett Lilla 5.c1 országos német levelező verseny 3. helyezett
Fekete Sára 5.c1 országos német levelező verseny 3. hely + szóbeli fordulóba jutott
Racskó Dániel 3.a országos német levelező verseny 7. hely
Hock Erik és Békési-Trischler Olivér 5.c1 országos német levelező verseny 8. hely
Papp Anna Gréta 5.c2 Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság országos döntő - történelem 4. helyezés
Ladányi Bendegúz 6.c országos atlétika diákolimpia - kislabdahajítás 6. hely
Pohl András 1.c országos német vers- és prózamondó verseny - nyelvjárás kategória 6. hely
Jakab Zétény 4.c országos német vers- és prózamondó verseny 10. hely
Pleskonics Botond 3.c2 Janikovszky Éva Meseíró Pályázat különdíj
Neuperger Adél 2.c térségi atlétika verseny - kislabdahajítás 1. hely
Neuperger Adél 2.c térségi atlétika verseny - 300 m síkfutás 1. hely
Neuperger Adél 2.c térségi atlétika verseny - összesítve legeredményesebb lány - kupa
Németh Donát 2.c térségi atlétika verseny - távolugrás 1. hely
D. Mózer Sára 3.c2 térségi atlétika verseny - kislabdahajítás 1. hely
Vadasy Milán 2.c térségi atlétika verseny - 60 m futás 2. hely
Bohner Zsanett 1.c térségi atlétika verseny - 300 m síkfutás 3. hely
Fehér Péter Jenő 2.c térségi atlétika verseny - 300 m síkfutás 3. hely
Papp Anna Gréta 5.c2 Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntő - történelem 1. hely + országos döntőbe jutás
Papp Anna Gréta 5.c2 Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntő - irodalom 1. hely + országos döntőbe jutás
Foster Dániel 5.c2 Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntő - irodalom 2. hely
Papp Anna Gréta 5.c2 Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei döntő - anyanyelv 3. hely
Tóth Lili 6.c megyei atlétika diákolimpia - 600 m 1. hely
Csillik Máté 8.a megyei atlétika diákolimpia - súlylökés 2. hely
Ladányi Bendegúz 6.c megyei atlétika diákolimpia - kislabdahajítás 3. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Kemény Hanna 7.c, Mirják Adrienn 8.c, Morvai Laura 7.c megyei atlétika diákolimpia 4x600 m 1. hely
II. kcs. fiú csapat: Bachesz Edvin 4.c, Sallai Bence 4.c, Morvai Áron 4.c, Dóra Bence 4.c, Bácsvánin Dusán 3.c2, Brutyó Bertalan 3.c1 megyei atlétika diákolimpia 6. hely
III. kcs. fiú csapat: Vajta Ákos 5.c2, Steinbach Dominik 6.a, Ebner Gábor 6.a, Brutyó Barnabás 6.c, Ladányi Bendegúz 6.c, Szabó Mátyás Manó 6.a megyei atlétika diákolimpia 6. hely
Tóth Lili 6.c megyei atlétika diákolimpia egyéni összetett 4. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Morvai Laura 7.c, Schmidt Viktória 8.c, Mirják Adrienn 8.c, Vészi Réka 7.c, Kemény Hanna 7.c megyei atlétika diákolimpia 3. hely
II. kcs. fiú csapat: Bachesz Edvin 4.c, Sallai Bence 4.c, Morvai Áron 4.c, Dóra Bence 4.c, Bácsvánin Dusán 3.c2, Brutyó Bertalan 3.c1 térségi atlétika diákolimpia 2. hely
III. kcs. fiú csapat: Vajta Ákos 5.c2, Steinbach Dominik 6.a, Ebner Gábor 6.a, Brutyó Barnabás 6.c, Ladányi Bendegúz 6.c, Szabó Mátyás Manó 6.a térségi atlétika diákolimpia 1. hely
IV. kcs. fiú csapat: Füleki Levente 8.b, Schumann Máté 8.c, Kollár Zalán 8.c, Fónai Bence 8.c, Balog Péter 7.b, Orgyán Csanád 7.c térségi atlétika diákolimpia 1. hely
Füleki Levente 8.b térségi atlétika diákolimpia egyéni 2. hely
I. kcs. lány csapat: Neuperger Adél 2.c, Kovács Júlia 3.c1, D. Mózer Sára 3.c2, Szalóki Lili 2.c, Zubán Lilla 2.c, Lovas Lilla 3.c2 térségi atlétika diákolimpia 3. hely
Neuperger Adél 2.c térségi atlétika diákolimpia egyéni 2. hely
II. kcs. lány csapat: Fehér Flóra 4.c, Kemény Flóra 4.c, Handler Dorina 4.c, Guth Julianna 4.c, Rácz-Vekerdi Dorka 3.c1, Pesti Janka 3.c1 térségi atlétika diákolimpia 3. hely
III. kcs. lány csapat: Tóth Lili 6.c, Schmidt Kata 6.c, Horbach Valerie 7.c, Englert Ivett 6.c, Pesti Hanna 5.c2, Jahn Julia 5.c1 térségi atlétika diákolimpia 3. hely
Tóth Lili 6.c térségi atlétika diákolimpia egyéni 2. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Morvai Laura 7.c, Schmidt Viktória 8.c, Mirják Adrienn 8.c, Vészi Réka 7.c, Kemény Hanna 7.c térségi atlétika diákolimpia 1. hely
Pesti Hanna 5.c2 Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny 2. hely
Kosztolányi Nóra 6.c Benedek Elek Regionális Mesemondó Verseny 4. hely
I. kcs. fiú csapat: Keibl Flórián 2.c, Fehér Jenő 2.c, Sznopek Ádám 2.c, Schrempf Noel 2.a, Neidhardt Dávid 1.a, Dukovics Dominik 2.c, Göcsei Gréta 2.c, Németh Donát 2.c térségi labdarúgó diákolimpia 3. hely
II. kcs. fiú csapat: Bachesz Edvin 4.c, Morvai Áron 4.c, Sallai Bence 4.c, Füredi Krisztián 4.c, Jónás Bálint 4.c, Bácsvánin Dusán 3.c2, Beck Márton 3.c2, Breitenstein Bálint 3.c1 térségi labdarúgó diákolimpia 2. hely
III. kcs. fiú csapat: Schubert Patrik 4.a, Móhr Martin 5.a, Hock Erik 5.c1, Hamvas Norbert 5.c1, Berecz Olivér 5.c1, Takaró András 6.c térségi labdarúgó diákolimpia 3. hely
IV. kcs. fiú csapat: Insperger Krisztián 8.a, Csillik Máté 8.a, Erb Dominik 8.a, Balog Péter 7.b, László Kevin 7.a, Fónai Bence 8.c, Beck Áron 7.c térségi labdarúgó diákolimpia 3. hely
Tárnoky Anna 7.c Kerékpáros Ifjúsági Kupa - megyei verseny III. helyezés
László Kevin 7.a Kerékpáros Ifjúsági Kupa - megyei verseny III. helyezés
Papp Anna Gréta 5.c2 Kálti Márk történelmi verseny országos döntőbe jutott
Maul Bence 3.c2 Kenguru Nemzetközi (német nyelvű) Matematika Verseny 2. hely
Pleskonics Botond 3.c2 Kenguru Nemzetközi (német nyelvű) Matematika Verseny 2. hely
Wehring Mátyás 4.c térségi német vers- és prózamondó verseny - próza/Mundart kategória 3. hely
Takaró Nóra 3.c2 térségi német vers- és prózamondó verseny - vers kategória 4. hely + különdíj
Tóth Lili 6.c országos mezei futás 15. hely
II. kcs. fiú csapat: Bachesz Edvin 4.c, Morvai Áron 4.c, Sallai Bence 4.c, Dóra Bence 4.c, Maul Bence 3.c2 országos mezei futás 15. hely
III. kcs. lány csapat: Tóth Lili 6.c, Horbach Valerie 7.c, Bayer Kata 6.c, Schmidt Kata 6.c, Jahn Julia 5.c1 országos mezei futás 19. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Morvai Laura 7.c, Mirják Adrienn 8.c, Fülöp Kamilla 8.c, Vészi Réka 7.c országos mezei futás 19. hely
Grób Ella 4.c "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - egyéni 2. hely
Zeitvogel Léna Zsuzsanna 5.c2 "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - egyéni 4. hely
Simon Zsanett 6.b "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - egyéni 5. hely
Kollár Dorka 7.a "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - egyéni 4. hely
Grób Ella 4.c és Szabó Dóra 4.a "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - csapat 2. hely
Zeitvogel Léna és Papp Anna Gréta 5.c2 "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - csapat 2. hely
Simon Zsanett 6.b és Mezei Adél 6.c "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - csapat 4. hely
Kollár Dorka 7.a és Schmidt Dóra Ágnes 7.c "Brodarics" területi anyanyelvi verseny - csapat 2. hely
Zeitvogel Léna Zsuzsanna 5.c2 Bendegúz nyelvész nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny megyei fordulója 5. hely
Papp Anna Gréta 5.c2 Bendegúz nyelvész nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny megyei fordulója 8. hely
Pohl András 1.c megyei német vers- és prózamondó verseny - nyelvjárás kategória országos döntőbe jutott
Hidvégi Ádám 1.c megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott
Jakab Zétény 4.c megyei német vers- és prózamondó verseny országos döntőbe jutott
Kollár Dorka 7.a Kisfaludy Napok - olvasottsági verseny 1. hely
Göcsei Noémi 7.a Kisfaludy Napok - olvasottsági verseny 1. hely
Hábel Noémi 8.c Kisfaludy Napok - Oscar-Kvíz 3. hely
Grób Benjámin, Kovács Péter, Weisz Róbert 7.c Kisfaludy Napok - német csapatverseny 3. hely
Sinka Zsóka 3.c2 megyei asztalitenisz diákolimpia II. hely
3.c2: Harmincz Sára, Lovas Lilla, Pleskonics Botond, Takaró Nóra Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei II. hely
4.c: Bachesz Edvin, Grób Ella, Fehér Flóra, Simon Eszter Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei II. hely
5.c2: Foster Dániel, Papp Anna, Pesti Hanna, Zeitvogel Léna Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei II. hely
5.c2: Szabó Hajnal, Vajta Ákos, Pesti Hanna, Rudolf Júlia megyei német meseismerő verseny II. hely
6.c: Ladányi Bendegúz, Käsz Tamás, Englert Ivett, Bayer Kata megyei német meseismerő verseny III. hely
3.c2: Hock Ármin, Maul Bence, Pleskonics Botond, Takaró Nóra Bolyai matematika csapatverseny megyei III. hely
4.c: Bachesz Edvin, Dóra Bence, Fehér Flóra, Jakab Zétény Bolyai matematika csapatverseny megyei III. hely
7.a: Göcsei Noémi, Kollár Dorka, Kosztics Marcella, László Kevin Bolyai matematika csapatverseny megyei III. hely
3.c1: Brutyó Bertalan, Czett Péter, Horváth Tamás, Majer Milan Bolyai matematika csapatverseny megyei IV. hely
7.c: Horbach Valerie, Kovács Péter, Schmidt Dóra, Vészi Réka Bolyai matematika csapatverseny megyei VI. hely
II. kcs. lány csapat: Rácz-Vekerdi Dorka 3.c1, Czett Lilla 5.c1, Guth Julianna 4.c, Szabó Dóra 4.a, Kemény Flóra 4.c megyei mezei futóverseny III. hely
II. kcs. fiú csapat: Morvai Áron 4.c, Bachesz Edvin 4.c, Maul Bence 3.c2, Horváth Tamás 3.c1, Dóra Bence 4.c megyei mezei futóverseny I. hely
III. kcs. lány csapat: Tóth Lili 6.c, Horbach Valerie 7.c, Bayer Kata 6.c, Schmidt Kata 6.c, Jahn Júlia 5.c1 megyei mezei futóverseny I. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Morvai Laura 7.c, Mirják Adrienn 8.c, Vészi Réka 7.c, Fülöp Kamilla 8.c megyei mezei futóverseny I. hely
I. kcs. lány csapat: Kovács Júlia 3.c1, Neuperger Adél 2.c, Szalóki Lili 2.c, D. Mózer Sára 3.c2, Tóth Anna 3.c2 térségi mezei futóverseny III. hely
I. kcs. fiú csapat: Fehér Jenő 2.c, Hock Ármin 3.c2, Kőrösi Krisztofer 3.c2, Németh Donát 2.c, Fekete Zalán 3.c2 térségi mezei futóverseny I. hely
II. kcs. lány csapat: Rácz-Vekerdi Dorka 3.c1, Czett Lilla 5.c1, Guth Julianna 4.c, Szabó Dóra 4.a, Fehér Flóra 4.c térségi mezei futóverseny II. hely
II. kcs. fiú csapat: Morvai Áron 4.c, Bachesz Edvin 4.c, Sallai Bence 4.c, Horváth Tamás 3.c1, Dóra Bence 4.c térségi mezei futóverseny I. hely
III. kcs. lány csapat: Tóth Lili 6.c, Horbach Valerie 7.c, Bayer Kata 6.c, Schmidt Kata 6.c, Jahn Júlia 5.c1 térségi mezei futóverseny I. hely
III. kcs. fiú csapat: Bajai Bence 5.c2, Neuperger Bálint 5.c1, Reitz Gergő 6.c, Vajta Ákos 5.c2, Hock Erik 5.c1 térségi mezei futóverseny II. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Morvai Laura 7.c, Mirják Adrienn 8.c, Vészi Réka 7.c, Fülöp Kamilla 8.c térségi mezei futóverseny I. hely
IV. kcs. fiú csapat: Schumann Máté 8.c, Fónai Bence 8.c, Fekete Bálint 7.c, Braun Norbert 6.a, Orgyán Csanád 7.c térségi mezei futóverseny III. hely
II. kcs. lány csapat: Rácz-Vekerdi Dorka 3.c1, Czett Lilla 5.c1, Takaró Nóra 3.c2 megyei duatlon I. hely
III. kcs. lány csapat: Tóth Lili 6.c, Horbach Valerie 7.c, Bayer Kata 6.c, Szabó Luca 6.a megyei duatlon I. hely
III. kcs. fiú csapat: Brutyó Barnabás 6.c, Reitz Gergő 6.c, Vajta Ákos 5.c2 megyei duatlon III. hely
IV. kcs. lány csapat: Werner Zita 7.c, Morvai Laura 7.c, Mirják Adrienn 8.c, Schmidt Viktória 8.c, Fülöp Kamilla 8.c megyei duatlon I. hely
IV. kcs. fiú csapat: Schumann Máté 8.c, Fónai Bence 8.c, Fekete Bálint 7.c, Braun Norbert 6.a, Kéri József 8.b megyei duatlon I. hely

 

Versenyeredmények 2014/2015

 

Név Verseny Eredmény
III. kcs. lány csapat országos atlétika verseny 12. helyezés
II. kcs. fiú csapat megyei atlétika verseny V. helyezés
III. kcs. lány csapat megyei atlétika verseny I. helyezés
III. kcs. lány 4x100 m váltó megyei atlétika verseny 2. helyezés
Morvai Laura 6.c megyei atlétika verseny - 600m 2. helyezés
IV. kcs. fiú csapat megyei atlétika verseny IV. helyezés
I. kcs. fiú csapat térségi atlétika verseny III. helyezés
I. kcs. lány csapat térségi atlétika verseny I. helyezés
II. kcs. fiú csapat térségi atlétika verseny I. helyezés
III. kcs. lány csapat térségi atlétika verseny I. helyezés
IV. kcs. fiú csapat térségi atlétika verseny II. helyezés
Horváth Tamás 2.c1 Kolep Gyula atlétika verseny legjobb fiú versenyző - kupa
Horváth Tamás 2.c1 Kolep Gyula atlétika verseny - 60 m 1. helyezés
Horváth Tamás 2.c1 Kolep Gyula atlétika verseny - 300 m 1. helyezés
Tóth Virág 2.c1 Kolep Gyula atlétika verseny - 60 m 1. helyezés
Neuperger Adél Kolep Gyula atlétika verseny - kislabdahajítás 1. helyezés
Werner Viktória 2.c1 Kolep Gyula atlétika verseny - kislabdahajítás 2. helyezés
Takaró Nóra 2.c2 Kolep Gyula atlétika verseny - távolugrás 2. helyezés
Tóth Virág 2.c1 Kolep Gyula atlétika verseny - 300 m 3. helyezés
Walter Luca 2.c1 nemzetközi rajzpályázat ezüstceruza
Pesti Janka 2.c1 nemzetközi rajzpályázat bronzceruza
Magyar Klaudia 4.a nemzetközi rajzpályázat bronzceruza
Fülöp Kamilla 7.c nemzetközi rajzpályázat bronzceruza
Kollár Dorka 6.a VII. Lovas rajzpályázat különdíj
Papp Anna Gréta 4.c2 Bendegúz anyanyelvi verseny 3. helyezés
Papp Anna Gréta 4.c2 Bendegúz irodalomverseny 2. helyezés
Papp Anna Gréta 4.c2 Bendegúz környezetismereti verseny 2. helyezés
Hock Erik 4.c1 országos német vers- és prózamondó verseny 5. hely
Grób Ella 3.c országos német vers- és prózamondó verseny 11. hely
Wehring Mátyás 3.c országos német vers- és prózamondó verseny 11. hely
Hock Ármin 2.c2 országos német vers- és prózamondó verseny 15. hely
Ritzl Blanka 5.c területi kerékpáros közlekedési vetélkedő 2. helyezés
Tárnoky Anna 6.c területi kerékpáros vetélkedő 3. helyezés
Orgyán Csanád 6.c országos harmonikaverseny 1. hely
Balogh Dorka 8.c és Horbach Júlia 8.c Muskát matematika verseny csapatban 3. hely
I. kcs. fiúk: Keibl Flórián 1.c, Neidhardt Bálint 2.a, Peti Szabolcs 2.a, Majer Milán 2.c1, Bácsvánin Dusán 2.c2, Beck Márton 2.c2, Breitenstein Bálint 2.c2, Maul Bence 2.c2, Morvai Áron 3.c megyei labdarúgás diákolimpia IV. hely
IV. kcs. fiúk: Grób Patrik 8.c, Pataky Bálint 8.c, Hoffmann Erik 8.c, Hein Ervin 8.c, Harmat Zsombor 8.c, Beck Norbert 8.c, Csorba Olivér 8.b, Zsebe Dávid 8.c, Ormai Martin 8.c megyei labdarúgás diákolimpia V. hely
I. kcs. fiúk: Törzsök Dénes 2.a, Neidhardt Bálint 2.a, Peti Szabolcs 2.a, Majer Milán 2.c1, Bácsvánin Dusán 2.c2, Beck Márton 2.c2, Breitenstein Bálint 2.c2, Maul Bence 2.c2, Morvai Áron 3.c térségi labdarúgás diákolimpia I. hely
II. kcs. fiúk: Tóth Kristóf 4.c2, Takaró András 5.c, Berecz Olivér 4.c1, Móhr Martin 4.a, Minorics Dávid 4.a, Tárnoky Péter 4.c2, Szegedi György 4.a, Bachesz Edvin 3.c, Dóra Bence 3.c, Németh Martin 4.a, Foster Dániel 4.c2, Varga Ádám 4.a térségi labdarúgás diákolimpia II. hely
IV. kcs. fiúk: Grób Patrik 8.c, Pataky Bálint 8.c, Hoffmann Erik 8.c, Hein Ervin 8.c, Harmat Zsombor 8.c, Beck Norbert 8.c, Csorba Olivér 8.b, Zsebe Dávid 8.c, Ormai Martin 8.c térségi labdarúgás diákolimpia I. hely
Orgyán Noémi 2.c1 megyei német népdaléneklési verseny kiemelt arany
Fülöp Blanka 4.c1 és Pesti Hanna 4.c2 megyei német népdaléneklési verseny