Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Alkalmazottaink

Tantestület     Fogadó óra
       
Abainé Hohmann Mária     csütörtök 935 – 1020
  intézményvezető helyettes, általános iskolai tanító kisegítő iskolai szakkollégiumi képzéssel, német nemzetiségi tanító, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Auth Szilvia osztályfőnök   hétfő 1030 – 1115
  általános iskolai tanító, matematika szakos tanár        
Beck Veronika osztályfőnök   kedd 935 – 1020
  német nemzetiségi tanító, gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája, hallássérültek pedagógiája        
Beckné Hartmann Brigitta osztályfőnök   szerda 835 – 920
  általános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel, tanító fejlesztési (differenciáló) szakirányon; szakvizsgázott pedagógus differenciáló és fejlesztő pedagógiai területen        
Bíróné Rudolf Mária     hétfő 835 – 920
  történelem-orosz szakos általános iskolai tanár, angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár        
Balogh Gabriella osztályfőnök   hétfő 835 – 920
  földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár, gyógytestnevelő, sportedző, okleveles testnevelő tanár        
Boda Lászlóné Szabó Teréz     hétfő 1125 – 1205
  intézményvezető helyettes, általános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel, német  nemzetiségi tanító, német szakos nyelvtanár        
Boros Gábor     szerda 1215 – 1255
  testnevelés szakos tanár, okleveles testnevelő tanár        
Brand Zsófia osztályfőnök   hétfő 1125 – 1205
  okleveles magyartanár, okleveles német- és nemzetiséginémet tanár        
Erbné Merkler Csilla osztályfőnök   kedd 1030 – 1115
  általános iskolai tanító, német nemzetiségi tanító, szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen, szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető        
Engert Attila        
  angol-rajz szakos tanár, okleveles angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár        
Faluhelyi Bianka osztályfőnök   péntek 835 – 920
  német nemzetiségi tanító, germanisztika, német nemzetiségi alapszakos bölcsész        
Faluhelyiné Hock Mária osztályfőnök   csütörtök 835 – 920
  általános iskolai tanító, német nemzetiségi tanító        
Far Jánosné Czinner Ágnes     csütörtök 1425 – 1530
  intézményvezető, általános iskolai tanító, rajz szakos tanár, német nemzetiségi tanító, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Fürdős-Marián Laura osztályfőnök   szerda 835 – 920
  tanító ének-zene műveltségi területen, szakvizsgázott SNI-s gyerekek pedagógusa        
Gayerné Ferencz Mária osztályfőnök   szerda 835 – 920
  német nemzetiségi tanító, ének-zene tanár, katolikus hitoktató        
Horváthné Horváth Mária Magdolna        
  testnevelő szakos tanár, gyógytestnevelési alapismereteket alkalmazó szakember        
Hrabovszki Enikő     péntek 1030 – 1115
  magyar alapszakos bölcsész (magyar nyelv és irodalom), okleveles magyartanár, okleveles tantervfejlesztő tanár        
Kerner Anita osztályfőnök   hétfő 1030 – 1115
   főiskolai szintű német nyelvtanár, történelem szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus tantervi szakértő területen        
Kékesiné Bende Ildikó osztályfőnök   péntek 1125 – 1205
  magyar-orosz szakos általános iskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Kékesi Zoltán osztályfőnök   szerda 740 – 825
  általános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel, testnevelés szakos általános iskolai tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Kónya Éva osztályfőnök   kedd 935 – 1020
  német nemzetiségi tanító, általános iskolai tanító népművelés szakkollégiumi képzéssel, főiskolai szintű német nyelvtanár        
Kónya Gáborné     szerda 935 – 1020
  általános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi területen, kompetencia alapú angol nyelvi tanító        
Kreszné Bachesz Rita osztályfőnök   péntek 835 – 920
  német nemzetiségi óvodapedagógus, német nyelvtanár, szakvizsgázott pedagógus német nemzetiségi szakirány        
Lehoczkiné Rudolf Diána osztályfőnök   hétfő 1030 – 1115
  általános iskolai tanító        
Maul Brigitta     csütörtök 1125 – 1205
  okleveles általános iskolai magyar tanár, okleveles általános iskolai német nyelv és kultúra tanára        
Meggyesi Viola        
  okleveles német szakos középiskolai tanár, okleveles földrajztanár        
Miskolczi Imréné     kedd 835 – 920
  matematika-fizika szakos tanár, okleveles informatika szakos tanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásezető        
Nyisztor Judit osztályfőnök   szerda 935 – 1020
  általános iskolai tanító, biológia szakos tanár, katolikus hitoktató, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Ódor Brigitta     csütörtök 1125 – 1205
  matematika, technika szakos tanár        
Prell Tímea osztályfőnök   csütörtök 835 – 920
  okleveles környezettan szakos tanár        
Rácz-Vekerdi Jánosné osztályfőnök   kedd 1030 – 1115
  általános iskolai tanító, hitoktató, angol szakos nyelvtanár        
Ruff Róbert  osztályfőnök   csütörtök 1125 – 1205
  földrajz szakos tanár, okleveles történelem tanár        
Schmidtné Király Mária  osztályfőnök   kedd 835 – 920
  kémia-matematika szakos tanár, hittanár        
Szabó Tímea     csütörtök 835 – 920
  ének-zene alapszakos szakember        
Tóthné Rideg Edit     péntek 835 – 920
  biológia-rajz szakos tanár, vizuális nevelőtanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Varjaskéri Henriett        
  német-magyar szakos általános iskolai tanár        
Weninger Eszter osztályfőnök   kedd 935 – 1020
  okleveles német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, kommunikáció szakos bölcsész /intézményes kommunikáció/, német nemzetiségi tanító, szakvizsgázott pedagógus gyakorlatvezető mentortanári szakterületen        
Wéber-Heil Adrienn     csütörtök 935 – 1020
  német nemzetiségi tanító, német nemzetiségi nyelv irodalom szakos tanár        
           
           
Művészeti Iskola        
           
Bagányné Máthé Márta        
  intézményegység-vezető, ének-zene szakos tanár, népművelés szakos általános iskolai tanár, szolfézstanár, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Büki Richárd Rezső        
  gitártanár, kamara művész, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Czepf József        
  fuvolatanár, kamaraművész, okleveles zeneművész-tanár, okleveles fuvolaművész, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Gráf Ádám        
  jazz-trombita előadóművész, tanár        
Ladoczki Aranka        
  harmonika tanár, kamaraművész, szakvizsgázott pedagógus, közoktatásvezető        
Nagy Balázs        
  jazz-szaxofon előadóművész, tanár        
           
           
Óraadók          
           
Bagány Attila Péter        
  jazzdob előadóművész        
Bosnyák Málna Kitti        
  klasszikus zongora előadóművész, klasszikus orgona előadóművész, okleveles orgonatanár, okleveles zongoraművész, tanár        
Bujdosó Gábor        
  számítástechnika-technika szakos tanár        
Olasz Balázs        
  klasszikus orgona előadóművész, okleveles orgonatanár        
Turi Zsófia        
  okleveles matematika szakos tanár, okleveles földrajz szakos középiskolai tanár, okleveles informatika szakos tanár        
Vikár Csaba        
  magyar szakos általános iskolai tanár, népművelő        
           
           
Pedagógiai asszisztensek        
           
Farné Boda Tímea        
Kirsch Dorottya        
Rittingerné Schäffer Lídia        
Till Anita          
           
           
Rendszergazda        
Sárkány Adrián        
           
Titkárság          
Falusi Katalin        
Fittné Treitz Zsuzsanna        
Szabó Kinga        
           
Karbantartó        
Krausz József        
           
Takarító          
Meinczinger Gyöngyi        

Hasznos linkek